Rybaření na řece Bečvě, přehradě + Prodejna rybářské potřeby

Rybářské povolenky pro turisty

Rybářské povolenky můžete koupit v Lekárně Horní Bečva tel.: 725667446

Základní informace k rybaření na řece Bečve, rybaření přehrada Horní Bečva:

Několik vět o výkonu rybářského práva místní organizace ČRS na revíru Bečva Rožnovská č. 2, (v soupisu revírů č. 473 002) Ryby chovat ...
Revír je výhradně vodou pstruhovou, tedy s obsádkou lososovitých ryb - pstruha potočního, lipana podhorního a pstruha duhového. Pouze na přehradě Horní Bečva je jako doplňková ryba kapr obecný a lín. Nezřídka se tu uloví amur a maréna. Jen pstruh potoční je odchováván v přítocích hlavního toku, ostatní druhy ryb se nakupují jako násada.

Ryby chránit ... O ochranu revíru se starají členové rybářské stráže. Nejsou úzce zaměřeni jen na kontrolu rybářů a postih pytláků, jejich úkolem je chránit řeku a její přítoky jako ekosystém v nejširším slova smyslu.

Ryby lovit a sobě přivlastňovat ... I u nás je pochopitelně lov ryb upraven obecně platnými předpisy vycházejícími z nové prováděcí vyhlášky č. 197/2004 Sb k zákonu č. 99/2004 Sb. O našem revíru a o tom jak si místní organizace v průběhu desítek let ve výkonu rybářského práva vedla a vede se dozvíte z následujících stránek

Rybářské potřeby Prodejna FreeFishing Rožnov pod Radhoštěm:

Rybářské potřeby FreeFishing.cz Vám nabízí kompletní sortiment rybářských potřeb. Pokud máte zájem o rybářské potřeby, které jste v naší nabídce nenašli, kontaktujte nás na emailu freefishing@freefishing.cz. Rybářské potřeby si můžete přijít koupit i do naší kamenné prodejny na ulici Meziříčská 2868, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61. Pokud si vyberete rybářské potřeby za více jak 2000 Kč neplatíte u nás žádné poštovné. U nás najdete rybářské potřeby od předních světových i domácích výrobců rybářského sortimentu.

Provozní doba

Pondělí 9:00–17:30
Úterý 9:00–17:30
Středa 9:00–17:30
Čtvrtek 9:00–17:30
Pátek 9:00–17:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

FreeFishing rybářské potřeby také Eshop klikni

Mapa Prodejny FreeFishing Rožnov pod Radhoštěm.


Zobrazit místo Rybářské potřeby Prodejna FreeFishing Rožnov pod Radhoštěm na větší mapě